Про Нас

FastAR Kids винайшли спосіб, щоб залучити дітлахів до читання книг та пробудити зацікавленість до нових знать. Традиційній книжці важко конкурувати з гаджетами, тому, щоб урізноманітнити процес читання, винайшли неймовірну штуку: занурення в доповнену реальність! Нова дитяча книга пристосована до сучасних комп'ютерних технологій і працює із застосуванням планшета або смартфона (iOS, Android). Достатньо завантажити безкоштовний мобільний додаток FastAR kids (що дозволяє отримувати тривимірні зображення), навести його на книгу - і дивина! Ілюстрації у книгах оживають – рухаються та розмовляють. Картинки стають не просто тривимірними, а дуже реалістичними і барвистими. Це - справжні історії для дітей та їх батьків. Таким чином, виходить вдало поєднувати читання з грою.


«Книги майбутнього» зацікавлять малюків, тому що вони зможуть взаємодіяти з героями, прослуховувати вірші, казки, цікаву інформацію. Діти більше часу проводитимуть з такими книжками, ніж просто з друкованими.


FastAR Kids - єдине в Україні та Європі видавництво,яке створює книги з елементами доповненої реальності  AR (Augmeted reality)


Компанія FastAR працює у двох напрямках:

  • Видавнцтво своїх книг з AR;
  • Cтворення проектів з доповненою реальністю для інших компаній.

Ми радо допоможемо іншим компаніям або видавництвам у створенні якісного продукту з AR технологією.

Більше в розділі AR Marketing.