Підтримка

Додаток написаний за допомогою середи розробки Unity 3D, та буде доступний для трьох платформ: iOS, Android та Windows Phone.

Додатки будуть доступні для безкоштовного завантаження у маркетах але можуть мати внутрішні опції для покупок (наприклад, більш широкий функціонал, відключення реклами, тощо). Додатки будуть працювати як в портретній орієнтації так і в альбомній та будуть доступні як для смартфонів так і для планшетів. Також, вони спочатку будуть доступні на двох мовах: українській та англійській, потім список мов буде розширюватись.

Цей додаток призначений для використання з реальною книгою. Батьки дитини спершу купують книгу, потім скачують додаток за посиланнями, які будуть вказані на звороті книги у вигляді QR коду.

Під час першого запуску, користувач побачить початкове відео, яке розтлумачить для чого цей додаток призначений.

Перший екран - це бібліотека книг, з функцією завантажити/купити нову книгу. На першому екрані користувач може вибрати категорію книг з випадаючого списку, або дізнатися де він може купити інші книги від нашої компанії. . Користувач натискає на іконку книги, яку він купив, система попросить ввести код, який він знайде під скретч-покриттям на звороті книги. Якщо код підходить, книга завантажується і відкривається вид з камери. Тепер, все що треба робити, це наводити камеру на малюнки у книзі та показувати дитині. За допомогою додаткових кнопок, користувач може зробити фото екрану та поділитись ним зручним для нього способом, також він може передивитись увесь зміст книги, прочитати детальну інструкцію з користування або завітати на сайт нашої компанії.


Також додатки мають наступні функції:

Миттєві повідомлення (Firebase).

Аналітика користування додатком (Firebase/Unity).

Відслідковування помилок додатку (Firebase/Unity).


Ми не використовуємо жодного стороннього вмісту.Інструкція по використанню
:


Завантажте цей додаток, запустіть його і дозвольте використання камери та повідомлень.
Натисніть на іконку книги у бібіліотеці за відскануйте код, який міститься під захисним покриттям на книзі.

Наведіть камеру пристрою на сторінку книги та спостерігайте доповнену реальність у 3D.