Повернення товару

Повернення товару належної якості
Ви маєте право повернути придбаний у нас товар належної якості або обміняти на аналогічний, якщо товар не задовольнив вас за формою, габаритами, фасоном, кольором та розміром.

Повернення/обмін товару належної якості здійснюється протягом 14 днів з моменту покупки, не рахуючи дня покупки (при отриманні товарів кур'єрською службою - відлік 14 днів починається з дня отримання).

Примітки: Повернення книжок належної якості здійснюється протягом 30 днів з моменту отримання, за умови збереження непошкодженої фірмової упаковки магазину.

Повернення/обмін товару належної якості здійснюється лише за умови, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, комплектацію, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом із проданим товаром.

Перелік товарів, які не підлягають поверненню згідно постанови Кабінету Міністрів України 'Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів»' від 19.03.1994 року № 172.

Як тільки ми отримаємо ваш товар, і якщо він відповідає умовам повернення, ми повернемо вам гроші. Будь ласка, зверніть увагу, що переказ грошей може зайняти до 14 робочих днів в залежності від виду перекладу.

будь Ласка, заповніть форму запиту на повернення товару.

Історія замовлень
Інформація про товар
Я прочитав Доставка та Оплата і згоден з умовами