Умови Використання FastAR Kids

Віжкриваючи даний веб-сайт http://fastarkids.com, ви погоджуєтеся дотримуватись умов надання послуг, усіх відповідних законів та правил, і погоджуєтеся, що ви несете відповідальність за відповідність місцевим законам. Якщо ви не згодні з будь-яким із цих умов, то вам забороняється використовувати або отримувати доступ до цього сайту. Матеріали, що містяться на цьому веб-сайті, захищені відповідним законом про авторське право та товарний знак.

Умови використання

Дозволяється тимчасово завантажити одну копію матеріалів (інформації або програмного забезпечення) на веб-сайт FasAR Kids для особистого некомерційного тимчасового перегляду. Це надання ліцензії, а не передача права власності, і за цією ліцензією ви не можете:

i. змінити або скопіювати матеріали;

ii. використовувати матеріали будь-яким комерційним цілям або будь-яким загальнодоступним дисплеєм (комерційним або некомерційним);

iii. спробу декомпілювати або реконструювати будь-яке програмне забезпечення, що міститься на веб-сайті FasAR Kids;

iv. видалити будь-які авторські права чи інші авторські позначення з матеріалів; v. або
передавати матеріали іншій людині або "відображати" матеріали на будь-якому іншому сервері.

b. Ця ліцензія автоматично припиняється, якщо ви порушуєте будь-яке з цих обмежень і може бути призупинено FasAR Kids в будь-який час.

Після припинення перегляду цих матеріалів або припинення дії цієї ліцензії ви повинні знищити будь-які завантажені матеріали у вашому розпорядженні в електронному або друкованому форматі.

3. Відмова від відповідальності


a.Матеріали на даному веб-сайті надаються за принципом "як є".

FasAR Kids не дає жодних гарантій, висловлених або неявних, і цим чином відмовляється та заперечує всі інші гарантії, включаючи, без обмежень, передбачувані гарантії або умови товарної придатності, придатності для певної мети або порушення права інтелектуальної власності чи іншого порушення.

b.
Крім того, FasAR Kids не гарантує та не робить жодних уявлень щодо точності, вірогідних результатів або надійності використання матеріалів на своєму веб-сайті або іншим чином стосовно таких матеріалів або на будь-яких сайтах, пов'язаних із цим сайтом.


Обмеження


Ні в якому разі FasAR Kids або її постачальники не несуть відповідальності за будь-які збитки (у тому числі, але не обмежуючись, збитки за втрату даних або прибутку або через припинення діяльності), що виникають унаслідок використання або неможливості використання матеріалів на веб-сайті FasAR Kids. навіть якщо FasAR Kids або уповноваженому представнику FasAR Kids повідомили в усній або письмовій формі про можливість такого збитку. Оскільки деякі юрисдикції не допускають обмежень на передбачувані гарантії або обмеження відповідальності за побічну або випадкову шкоду, ці обмеження можуть не застосовуватися до вас.


Точність матеріалів


Матеріали, розміщені на даному сайті, можуть містити технічні, типографічні чи фотографічні помилки. Ольга Казанська не гарантує, що будь-який матеріал на своєму веб-сайті є точною, повною або актуальною. FasAR Kids може вносити зміни до матеріалів, що містяться на її веб-сайті, в будь-який час без попередження. Проте Ольга Казанська не зобов'язується оновлювати матеріали.


ПосиланняFasAR Kids не переглянула всі сайти, пов'язані з її веб-сайтом, і не несе відповідальності за вміст будь-якого такого пов'язаного сайту. Включення будь-якого посилання не означає схвалення Ольги Казанської сайту. Використання будь-якого такого пов'язаного веб-сайту на власний ризик користувача.

Модифікації


FasAR Kids може переглянути ці умови користування своїм веб-сайтом у будь-який час без попередження. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь дотримуватися поточну версію цих Загальних положень та умов.


Нормативно-правове регулювання


Ці умови та умови регулюються та тлумачиться відповідно до законодавства України, і ви без зволікання підлягають винятковій юрисдикції судів цієї Держави або місцезнаходження.