Доставка по Києву та Україні

       Доставка на склад "Нова пошта"

Вартість доставки замовлення в пункт самовивозу визначається автоматично при замовленні на нашому сайті згідно тарифів Нової Пошти, і додається до суми замовлення.

Замовлення буде доставлене в пункт самовивозу протягом 1 дня. Повний перелік відділень, адреси і телефони Ви можете дізнатися, відвідавши сайт «Нова пошта».


Зверніть увагу: замовлення, які оформлені до 17:00, доставляються в пункт самовивозу протягом 1 дня. Замовлення може безкоштовно зберігатися на складі «Нова пошта» протягом 5 робочих днів, включаючи день, коли він повинен був бути забраний одержувачем. Для отримання відправлення необхідний паспорт або посвідчення особи.

Кур'єрська доставка "Нова пошта" (склад - двері)

Вартість доставки визначається при замовленні на нашому сайті автоматично, згідно тарифів Нової Пошти, і додається до суми замовлення.

Доставка здійснюється по всій території України, навіть там де немає філій «Нова пошта».


ОПЛАТА

Ви можете оплатити замовлення онлайн

Для оплати замовлень онлайн - виберіть при оформленні замовлення спосіб оплати: Оплата онлайн. Після підтвердження замовлення Ви потрапите на сайт платіжної системи, де необхідно буде ввести реквізити Вашої платіжної карти і пройти верифікацію за допомогою смс-повідомлення. Якщо з будь-яких причин платіжна система не приймає оплату Вашою картою, Ви автоматично повернетесь на сайт fastarkids.com, де зможете вибрати інший спосіб оплати.

Ви можете оплатити замовлення готівкою

Покупку можна сплатити готівкою при доставці Вашого замовлення кур'єром Нової Пошти або прямо у відділенні Нової Пошти.

Ви можете оплатити замовлення банківським переказом

Якщо Ви бажаєте оплатити замовлення банківським переказом зверніться до оператора за телефонами, вказаними на сайті.