Казка Що сталося на Різдво?

350.00грн.
  • Без ПДВ:350.00грн.
  • Назва: Казка
  • Наявність: Є в наявності
Книги
Видавництво FastAR Kids
Кількість сторінок 40
Ілюстрації Олена Карпіна
Вага 500 грам
Вік 3-8
Різдвяна казка з доповненою реальністю про неймовірні пригоди Дані та Марійки, які рятують  Різдво від злих тролів. Чи вдасться їм перемогти тролів і повернути свято вчасно?Сучасні видавці дитячої літератури винайшли спосіб, щоб залучити дітлахів до читання книг та пробудити зацікавленість до н..

Різдвяна казка з доповненою реальністю про неймовірні пригоди Дані та Марійки, які рятують  Різдво від злих тролів. Чи вдасться їм перемогти тролів і повернути свято вчасно?

Сучасні видавці дитячої літератури винайшли спосіб, щоб залучити дітлахів до читання книг та пробудити зацікавленість до нових знать. Традиційній книжці важко конкурувати з гаджетами, тому, щоб урізноманітнити процес читання, винайшли неймовірну штуку: занурення в доповнену реальність! Нова дитяча книга пристосована до сучасних комп'ютерних технологій і працює із застосуванням планшета або смартфона (iOS, Android, Windows).

Достатньо завантажити безкоштовний мобільний додаток FastAR kids (що дозволяє отримувати тривимірні зображення), навести його на книгу - і дивина! Ілюстрації у книгах оживають – рухаються та розмовляють. Картинки стають не просто тривимірними, а дуже реалістичними і барвистими. Це - справжні історії для дітей та їх батьків. Таким чином, виходить вдало поєднувати читання з грою. «Книги майбутнього» зацікавлять малюків, тому що вони зможуть взаємодіяти з героями, прослуховувати вірші, казки, цікаву інформацію. Діти більше часу проводитимуть з такими книжками, ніж просто з друкованими.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре